ONLİNE PERSONAL TRAINING | TURKIYE

The Hun King – Online Personal Training (Kişiye Özel Uzaktan Eğitim) isteginde bulunan musterimizin ihtiyac ve gereksinimlerine gore fonksiyonel sekilde tasarlanir. Personal Training hizmeti ikiye ayrilir.

a) Personal (Kisisel) Bir’e Bir Antreman methodlari.

b) Share (Paylasimli) Iki veya Uc kisinin ortak isteklerine cevap verebilicek Antreman metodlari.

Neden The Hun King – Online Personal Training?

The Hun King – Online Personal Training; kisilerin vucut gereksinimlerine ve yasam tempolarina uygun bir sekilde dizayn edilen ve uzman personal trainer (Spor bilimleri mezunu ve herhangi spor bransinda musabik veya tecrubesi olan) tarafindan bir’e bir ozel olarak uygulanan fiziksel ve zihinsel antremanlarin butunudur.

The Hun King Online Personal Traineri; her servis kullanicisina ozel olarak kisisel fitness programi olusturur. Program suresince personal trainer musterimizin gelisiminden sorumludur. Programlar asla duragan degildir, kisiler antreman yapar iken zamanin nasil gectiginin farkina varmazlar.

SAGLIKLI VE ZINDE BIR YASAM HEDEFLIYORSANIZ…
// ONLİNE PERSONAL TRAİNİNG CALİSMALARI;

Kilo verme ve sikilasma programlari
Fonksiyonel vucut calismalari; Agirlikla veya vucut agirligi ile
Boxing Antremani – Guc calismalari
Savaş Sanatları teknik ve musabaka antremanlari
Isteginize göre hazirlanmis çoklu seçeneler ( Antreman programı, beslenme programı vb…)

İlgi = Fark
Online Personal Training (Kişiye Özel Uzaktan Ders), okul döneminde alınan özel dersten çok da farklı değildir. Sınıf öğretmeni konuyu 1 veya 2 kez anlatır, özel hoca ise siz anlayana kadar!

Vakit kazanırsınız!
İyi bir Personal Trainer (özel spor hocası) ile daha verimli çalışır ve amaçlarınıza daha erken ulaşırsınız.
Doğru Sporcu Beslenmesi
‘Uzmanların’ bazıları, bırakın egzersiz programınızı gözden geçirmek, spor yapıp yapmadığınızı dahi sorgulamadan size ne yemeniz gerektiğini dikte ederler. Donanımlı bir personal trainer sizi adım adım takip eder ve nasıl bir ‘Sporcu Beslenmesi’ uygulamanız gerektiğini önerir.

Zorundasın!

Personal trainer ile çalışırsanız, yapmanız gereken antrenmanları yapmak zorunda kalırsınız, isteseniz de istemeseniz de!

Nerede bırakmanız gerektiğini sizden daha iyi bilir, motivasyonunuzu yüksek tutar.

Yüksek Motivasyon!
4 – 6 hafta boyunca aynı, monoton hareketleri yapmak zorunda kalmazsınız. Programınız sık sık değişir.

Başınızda durup sadece tekrarlarınızı sayan ‘3 çarpı 10’cu bir hocanız yoksa, çok daha etkili, eğlenceli, değişken ve derin tabaka kaslarını çalıştıran Fonksiyonel Fitness egzersizleri yaparsınız.